Защитаващият титлата си в мъжката баскетболна Евролига отбор на Реал Мадрид приема Цървена звезда в мач от 32-ия кръг от редовния сезон в настоящото издание на най-престижния клубен турнир в Европа.

Двубоят в Мадрид е от 21:30 часа.

Отборът на Реал, който вече си гарантира място на четвъртфиналните плейофи в турнира, излиза за четвърти пореден успех в състезанието.

Цървена звезда е на 16-ата позиция, като в последните си пет мача в турнира има четири загуби.

В Белград мачът между двата отбора приключи с рутинна победа за Реал – 72:58 точки.

За Реал мачът пропуска контузения Серхио Юй. Под въпрос е продължаващият възстановяването си  Серхио Родригес.

За Цървена звезда трайно контузен е бразилският гард Яго. Под въпрос остава участието на Никола Топич.

Програма на мачове от 32-ия кръг от редовния сезон в мъжката баскетболна Евролига за днес, 29 март (петък)

19:45 часа