Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг бе доволен след красирането на тима си за четвъртфиналите в Лига Европа.

Манчестър Юнайтед победи Бетис с 1:0 в реванш от осминафиналната фаза на втория по сила европейски клубен турнир. В първия мач английският тим победи с 4:1.

След реванша в Севиля мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг каза пред сайта на УЕФА, че е щастлив, тъй като отборът му е победил два пъти корав съперник, какъвто е Бетис.

"Гледахме мачовете им срещу Реал (Мадрид) и Барселона, и бяхме наясно, че няма да е леко – заяви Тен Хаг. – Два пъти ги победихме, така че съм доволен.

В реванша през второто полувреме владеехме топката по-добре, като успявахме да я задържаме в своята половина, след което да създаваме положения. Доволен съм от всички. Факундо Пелистри бе на ниво. Имаше добри изяви в тренировките, но самият мач е съвсем друго нещо. В началото му трябваше време за да "влезе“ в мача, но след първите минути, той определено придоби увереност, показа добра игра. Доволен съм“.