Старши треньорът на Монтана Атанас Атанасов не скри разочарованието си, след като тимът му допусна гол в 95-ата и загуби с 0:1 от ЦСКА в мача от 29-ия кръг.
"Всеки един мач, който загубим, влияе негативно. Ние сме 9 човека в наказателното поле и оставяме да ни стрелят по такъв начин. Оставяме нападателя да се обърне и да подаде", започна наставникът.
"Ние си имахме ситуации, които не можахме да реализираме, те и ЦСКА нямаха много пред нашата врата. Равностоен мач, който ЦСКА имаше шанс да спечели в края", продължи Орела.
"Какво напрежение да има, от кого да имаме респект? Това са някакви футболисти, които ги вдигат наляво-надясно, страшните играчи, аз мисля, че и в нашия отбор има достатъчно играчи, които могат да опонират, в никакъв случай не са по-ниско ниво. Този отбор има потенциал. С цената на всичко ще се постараем да имаме шанс да се борим за спасение", добави Атанасов.
"Къде са в България тези играчи, към които да имаш респект? То в нашия отбор има играчи, които са играли на по-високо ниво и срещу по-добри футболисти".
"Представянето ни - три мача съм тук, в които не заслужавахме да загубим, но загубихме. Дори да не играем добре, трябва да почнем да вземаме точки", завърши Атанас Атанасов.



20:48 / 08.04.2026
763










