Юлиян Петков, помощник на Ратко Достанич в Славия, говори пред медиите след категоричната победа на Славия над Добруджа с 3:1.

"Ние знаехме, че играем срещу доста силен отбор – играе добре, но няма късмет. Показват хубав футбол, тук искам да поздравя момчетата. План максимум изпълнихме на 100% от това, което ни предстоеше – мачове, които задължително да вземем – с отбори по-надолу от нас в класирането“, започна асистентът на Достанич.

"Създадохме доста, не успяхме да вкараме. Отборът на Добрич направи доста добър мач, с доста изпуснати положения. До 20-ата минута имахме две стопроцентови, една греда. Краят на полусезона е, момчетата се раздават, но са изморени. Беше важно да победим“.

"Не ни притеснява, но сега излизаме срещу двата най-добри отбора – Левски и Лудогорец, след това за Купата с ЦСКА 1948. Имаме два-три дни, най-важното е момчетата да отпочинат, след това ще видим да подобрим някои неща“.

"Какво ще бъде нужно? Това, което показват досега. Трябва да продължим по тази линия, мачът с Левски е по-особен. Трябва да дадем всичко, за да се зарадват хората, ще излезем за трите точки отново“, каза Петков.