Старши треньорът на Славия Ратко Достанич коментира мача срещу Ботев Пловдив, загубен от “белите" с 0:1. 

Детайлите винаги са важни. Ние направихме агресивно второ полувреме, създадохме доста положения, но трябваше да останем концентрирани в защита. Ботев направи по-силно първо полувреме, второто полувреме нещата се обърнаха, но въпреки това не успяхме да вкараме", каза Достанич

Той коментира завръщането на Кристиян Стоянов и Мохамед Досо.

Много важно, Крис е национал, футболист, който е много силен, значи много за отбора, не бе играл от дълго време и сега влезе 30 минути. Доволен съм за него, както и за Мохамед Досо, който се връщаше от контузия. Трябва да продължим да работим, защото сега имаме 15 дни да работим. Малембана беше контузен и трябва да го възстановим. Трябва да затегнем нещата и да се вдигнем". 

Всички бяха сигурни за едно - днес мачът беше много важен, не трябваше да го губим".  

За мен е важно, имаме хора, които се връщат след контузии, други, които още са контузени и трябва да ги възстановим. Футболистите работят много добре и дават всичко от себе си, тук нищо не мога да им кажа", завърши Ратко Достанич.