Мениджърът на Ливърпул Арне Слот заяви, че тимът най-вероятно ще бъде без халфа Флориан Вирц в предстоящите два двубоя срещу Уулвърхемптън.

Двата отбора се изправят един срещу друг във вторник в мач от Висшата лига, а през уикенда ще премерят сили и в турнира за ФА Къп, като и в двата случая мърсисайдци ще гостуват.

Вирц пропусна победите над Нотингам Форест и Уест Хем заради проблем в областта на гърба, а отсъствието му ще продължи поне още два мача.

"Няма нищо по-различно днес от това, което казах и събота. Утрешният мач идва твърде скоро за него, а това може и да важи за следващия през уикенда. Ще видим как ще се развият нещата. Надяваме се той да бъде на наше разположение следващата седмица, а по възможност и по-рано. Може би пък ще отнеме повече време, никой не знае", каза Слот, цитиран от клубния сайт.