Атлетик Билбао води като домакин с 2:0 на Атлетико Мадрид след първото полувреме на полуфинален мач-реванш от турнира за Купата на Краля.
Тимът от Билбао спечели първия мач като гост с 1:0.
Иняки Уилямс, след асистенция на брат си Нико, в 13-ата минута, и Нико Уилямс, след подаване на Иняки, в 42-ата минута вкараха головете за Атлетик през първата част.



23:22 / 29.02.2024
1441










