Треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш не скри задоволството си от успеха на своя отбор над Левски с 1:0 в среща от последния 30-и кръг на редовния сезон в efbet Лига. С този успех “смърфовете" се класираха за първата шестица.

“През първото полувреме контролирахме събитията, но имахме да поправим някои неща. След отбелязването на гола решихме, че трябва да затворим мач и след това малко можем да говорим за футбол.

Днес съм щастлив, че успяхме да постигнем резултата и да качим Локомотив където му е мястото. Голям си, когато играеш с големите. Във всички мачове очаквайте Локомотив да се надиграва с всеки отбор.

През по-голямата част на кампанията бяхме четвърти, имаше някои умишлени и неумишлени сривове и ще се опитаме да стигнем възможно най-напред", заяви наставникът на "смърфовете".