Тимът на Локомотив (Пловдив) завърши 1:1 срещу руския ФК Пари Нижни Новгород в последната си контролна среща по време на подготвителния си лагер в Анталия, Турция.

“Черно-белите" поведоха чрез Бабакар Дион през първата част, но през втората руснаците изравниха, чрез Вячеслав Кротов.

Локомотив поведе в резултата в 20-ата минута. Ерик Сорга размени двойно подаване с Бабакар Дион на десния фланг, белгиецът навлезе към наказателното поле, преодоля двама защитници на противника и пусна топката между краката на вратаря на руския тим за 1:0.

ФК Пари Нижни Новгород изравни в 53-ата минута. Защитата на Локомотив увисна при дълго подаване към Вячеслав Кротов, който овладя в наказателното поле и реализира за 1:1, оформяйки крайния резултат.

Крайният резултат в контролите е три поражения, равенство и един успех за Локомотив (Пловдив).

Възпитаниците на Александър Томаш отстъпиха с 0:2 на грузинския Динамо (Тбилиси) и загубиха с по 1:3 от сръбския Младост (Лучани) и косовския ФК Прищина, като единственият успех за "смърфовете" дойде срещу украинския Зоря (Луганск) с 1:0.