Старши треньорът на Плимут Аргайл - Мирон Муслич, бе изключитлено радостен от сензационното отстраняване на Ливърпул. Последният в Чемпиъншип поднесе голямата изненада на 4-ти кръг във ФА Къп, побеждавайки лидера във Висшата лига с 1:0.
"Обикновено съм много добър в думите си и съм красноречив, но сега съм безмълвен. Това е най-големият момент досега в моята треньорска кариера, без съмнение, защото това са ФА Къп и Ливърпул. Но най-големият момент ще бъде да остана в Чемпиъншип. Това е моята цел, това е в ума и душата ми. Няма да има бурни празненства след победата над Ливърпул. Ще се прибера вкъщи и ще гледам отново мача, ще ям малко начос и ще изпия една Фанта", каза роденият в Босна и Херцеговина наставник, който замени на поста уволнения по-рано през сезона Уейн Рууни.
Треньорът на Плимут: Това е най-големият момент в кариерата ми
© x.com/Argyle

Автор: Лъчезар Тодоров
21:57 / 09.02.2025
1382Още по темата
/
Реклама
Актуални спортни новини:
| пон | вто | сря | чтв | пет | съб | нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ||||||
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | |
| Още по темата: | общо новини по темата: 101 |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| предишна страница [ 1/17 ] следващата страница | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Мачовете по ТВ за Android или Мачовете по ТВ за iOS!
Свали на своя телефон: Мачовете по ТВ за Android или Мачовете по ТВ за iOS!













