Отборът на Сейн Луис Блус победи като гост Сиатъл Кракен с 4:3 след продължение (1:1, 1:2, 1:0) в мач от поредния кръг от редовния сезон в Националната хокейна лига (NHL) на Съединените щати и Канада.

За тима на Сейнт Луис Блус това е четвърти пореден успех и втори пореден след допълнително време.

Гол на руският хокеист Павел Бучневич в четвъртата минута на продължението донесе успеха за гостите.

За Бучневич това бе втори гол в мача, след като в началото на третата третина вкара за 3:3, с което прати мача в продължение.

Тимът на Сейнт Луис Блус е на 8-о място в Западната конференция, а Сиатъл Кракен заемат 10-ото място.

Резултати от мачове от редовния сезон в Националната хокейна лига (NHL) на Съединените щати и Канада

Ню Йорк Рейнджърс – Вегас Голдън Найтс 2:5

Питсбърг Пингуинс - Флорида Пантърс 2:3 след наказателни удари

Колорадо Аваланч – Лос Анджелис Кингс 5:1

Сиатъл Кракен – Сейнт Луис Блус 3:4 след продължение