Връчването на шампионската купа и златните медали за сезон 2022/2023 г. на Лудогорец ще се проведе на на 6 юли (четвъртък) от 18:30 часа на стадион "Хювефарма Арена".
Програмата предвижда празнична церемония по награждаването, след което ще се проведе открита тренировка на отбора. Предвидена е фен зона за малки и големи с много игри, подходящи за всички възрасти, томбола и скечове с "Тутурутка“ .
Всеки, дошъл на стадиона, ще получи възможността да се снима с новата шампионска купа, както и с купата на България. Съблекалните на трибуна "Моци“ ще бъдат със свободен достъп, като се планира специална аранжировка, която пресъздава шампионската атмосфера преди всеки мач.
Входът за всички е безплатен.



13:50 / 30.06.2023
1220










