Черно море се раздели с Димитър Тонев, разкри клубът. Халфът разтрогна договора си с "моряците“ по взаимно съгласие.

Тонев се присъедини към варненци през януари миналата година и изигра 28 мача в първенството, в които вкара 3 гола.

"Ръководството на клуба изказва своята благодарност към Тонев за проявения професионализъм, отдаденост и отношение към работата през периода му на "Тича“.

ПФК Черно море пожелава на Димитър Тонев много здраве, успехи и силно представяне в следващия етап от неговата кариера, написаха от варненския клуб", гласи съобщението на Черно моер.

В началото на подготовката за новия сезон варненският състав се раздели и с бранителя Росен Стефанов, който вече подписа договор с втородивизионния Фратрия.