Ференцварош загуби с 0:1 от Виктория (Пилзен) у дома в мач от първия кръг на основната фаза на Лига Европа.
Двубоят се състоя на "Групама Арена" в Будапеща.
Още в първата минута Амар Мемич от Виктория (Пилзен) можеше да отбележи много красив гол.
В 16-ата минута Рафиу Дуросинми (Пилзен) проби през защитата и нанесе мощен удар от границата на наказателното поле за да изведе чешкия тим напред в резултата.
Не последаха много положения, до самия край на двубоя, когато Александър Пешич изравни за унгарския отбор в петата и последна минута от добавеното време, печелейки точка за Ференцварош.
В следващия си мач от Лига Европа Ференцварош гостува на Генк, а Виктория (Пилзен) приема Малмьо, който българският шампион Лудогорец победи снощи.



23:55 / 25.09.2025
1957










