Отборът на ФК Ямбол 2015 спечели убедително детския футболен турнир, който се проведе на спортен комплекс "Георги Дражев“ в Ямбол. Надпреварата е част от националната програма "Децата и футболът" и се организира от Асоциацията на българските футболисти, със съдействието на Българския футболен съюз.

В състезанието участваха 8 отбора от Ямбол и региона, съставени от деца до 12-годишна възраст.

Във финалния двубой ФК Ямбол 2015 не остави никакво съмнение в превъзходството над градския си съперник и разгроми отбора на Арена-2 (Ямбол) със 7:1. Шампионите бяха наградени от главния координатор на Асоциацията на българските футболисти Николай Христозов.

На третото място завърши тимът на ОФК Стралджа след успех с 4:1 над Бенковски (Зимница) в малкия финал.

Петото място в турнира заслужи тимът на ОФК Елхово, който също в доста резултатен двубой победи Арена-1 (Ямбол) със 7:1.

На седмо място се класира ФК Кабиле (с. Кабиле), след като се наложи над ФК Априлец (с. Бояджик) с 3:0.

Всички участници получиха пълна футболна екипировка, футболни топки и индивидуални награди, осигурени от генералния спонсор на турнира Кока-Кола.