Отборът на ФК Пловдив 2015 спечели убедително детския футболен турнир за Купата на Кока-Кола, който се проведе на стадион "Пловдив“ в града под тепетата. Надпреварата е част от националната програма "Децата и футболът" и се организира от Асоциацията на българските футболисти, със съдействието на Българския футболен съюз.

В турнира участваха 8 отбора, съставени от деца, родени след 01.01.2013 година.

Във финалния двубой ФК Пловдив 2015 не остави никакво съмнение в превъзходството си над съперника и разгроми отбора на ФК Кърджали с 8:0. Шампионите бяха наградени от вицепрезидента на Асоциацията на българските футболисти Мила Христова. Пловдив 2015 е футболна академия, основана и управлявана от емблематичния вратар на Ботев (Пловдив) от преди 20-ина години Лилчо Арсов.

На третото място завърши Беломорец (Асеновград) след успех с 4:2 над Арда (Кърджали) в малкия финал.

Петото място в турнира заслужи тимът на Шипка старс (Асеновград), който в изключително драматичен мач победи Реал (Пловдив) с 4:3.

На седмо място се класира ФК Крумовград, след като се наложи над Гигант (Съединение) с 3:1.

Всички участници получиха пълна футболна екипировка, футболни топки и индивидуални награди, осигурени от генералния спонсор на турнира Кока-Кола.

В награждаването се включиха още легендата на пловдивските Локомотив и Марица Владимир Фатов, както и Иван Димов – управител на стадион "Пловдив“.