От Левски научиха съдийската бригада, която ще ръководи реванша от първи квалификационен кръг на Шампионска лига с босненския Борац (Баня Лука).
Главен съдия ще бъде 28-годишният турчин Огюзан Чакър. Негови помощници ще бъдат и негови сънародници.
Чакър свири от два сезона в Суперлигата на южната ни съседка като бе главен рефер на двубоя между Галатасарай и Гьозтепе, воден от българския специалист Станимир Стоилов. Срещата приключи с успех за "Джим бом" с 3:1.
Огюзан Чакър не е свирил на български отбори.
За първия двубой, който ще се играе в Баня Лука, все още от УЕФА не са обявили съдийската бригада.



20:42 / 28.06.2026
282










