Първенецът на България Левски ще играе от 20:30 часа българско време на 14-и юли (вторник) срещу босненския Борац (Баня Лука) в двубой от първи квалификационен кръг на Шампионска лига. 

Това стана ясно днес. 

Реваншът е в България, а първият мач ще се проведе на 7-и юли. 

Спечелилият измежду Левски и Борац ще се изправи във втори кръг на пресявките с румънския първенец Университатя (Крайова) или беларуския тим МЛ Витебск.