Отборът на Тотнъм се пребори за точка в домакинския си мач срещу Манчестър Юнайтед от 33-ия кръг на Висшата лига на Англия.

Тимът от Лондон стигна до равенството 2:2, след като до 56-ата минута изоставаше с 0:2.

През първата част на мача гостите от Манчестър имаха тотално превъзходство, като с голове на Джейдън Санчо в 7-ата минута и на Маркъс Рашфорд в 44-ата поведоха с 2:0.

След почивката играчите на Тотнъм се преобразиха, като се пребориха за равенството. В 56-ата минута Педро Поро намали на 1:2, а в 79-ата минута Сон Хюн Мин вкара втори гол за Тотнъм, за крайното 2:2.

След шестото си равенство за сезона Тотнъм е на пета позиция, като изостава с шест точки от четвъртия – Манчестър Юнайтед, който регистрира също шесто равенство. Тимът от Манчестър обаче е с два мача по-малко.