НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиСтатистики

име: Симеон Славчев
спорт: Футбол
Новини свързани с Симеон Славчев
Полузащитникът Симеон Славчев подписа договор с Вечиста (Краков), обявиха от четвъртодивизионния полски клуб.

Догов... цялата новина
17:59 ч., 03.01.2023 г.

Ръководството на Локомотив София официално обяви раздялата с българския полузащитник Симеон Славчев.

"Един от основните ни футболисти... цялата новина
15:40 ч., 30.12.2022 г.

Отборът на Берое постигна първата си победа като гост в шампионата и втора поредна под ръководството на Николай Киров.

В мач от 18-и... цялата новина
17:33 ч., 13.11.2022 г.

Локомотив (София) смени съперника за приятелския мач, който трябваше да изиграе в събота, съобщиха от клуба. Контролата с втория отбор на ЦСКА 1... цялата новина
14:22 ч., 23.09.2022 г.

Славия победи Локомотив (София) с 2:1 в столичното дерби от 9-ия кръг на Първа лига. "Белите" допуснаха гол още в 9-ата минута, но успяха да объ... цялата новина
08:52 ч., 03.09.2022 г.