Старши треньорът на Левски - Хулио Веласкес, говори след равенството на неговия тим срещу Ботев Враца. "Сините" завършиха наравно 1:1 с врачани в третата си лятна контрола, която се проведе в Правец.
"Още една тренировка, в която натрупахме игрови минути и натоварване. Беше важно как ще се представим, тъй като имахме сериозни тренировки в последните дни. Не знам как ще е в Босна, но днес беше много горещо. Това е нещо нормално в тези месеци. Никога няма да бъде извинение за нас. Горе-долу равностойно се включват играчите. Гашпер и Акрам бяха малко по-уморени, но нямаме толкова играчи там, това са обстоятелствата. Може би щеше да ги изкарам в последните 20-30 минути. Например процедирахме добре с Евертон Бала. Когато дойде, клубът ще го обяви. Ще се присъедини към тренировъчния процес. Той е много интересно попълнение за нашето първенство. Ще създаде конкуренция. Определено може да действа и по-офанзивно. Това е добро попълнение. Има време да мислим за Борац. Винаги изхождам от това, че най-важното е как ще играем ние. Както с всеки съперник, ще ги анализираме, те нас също. Да, ясно е, че има къде да попълваме състава. Юни месец е още началото на трансферния прозорец. Всички участници в началните кръгове на евротурнирите се съобразяват с това. Взимаме предвид, че се провежда и Световно първенство. Клубът работи за трансфери. Гледам много малко мачове от Световното, нямам толкова време. Трябва да си почивам, когато се играят голяма част от мачовете – през нощта. Фокусиран съм върху работата ми с Левски. Анализирам противниците, играчите, които наблюдаваме. Ясно е, че искам моята страна да спечели, но няма да е лесно, защото има много отбори на високо ниво. Идват и по-здравите мачове, които зрителите очакват“, завърши Веласкес.



21:07 / 27.06.2026
206










