Ръководството на Левски използва профила на клуба във Facebook, за да се похвали със сериозния интерес на "сините" привърженици към абонаментните карти за следващия сезон.
Около 11 000 човека са подсигурили своето място за домакинските срещи на шампионите в първенството и Купата за кампания 2026/2027, а титулярната тениска е купена от феновете 14 500 пъти.
От клуба съобщават, че картите ще пристигнат при собствениците си през следващата седмица.



18:56 / 26.06.2026
267










