Христо Янев, треньор на ЦСКА, говори пред медии на летище "Васил Левски“ преди заминаването на отбора за Варна.

"Армейците" гостуват утре на Добруджа в среща от 12-и кръг на Първа лига.

"Направихме всичко възможно за краткото време, което имахме и с футболистите, с които разполагахме, да се потрудим достатъчно и да се подобрим. Всичко е наред, подготвяме се сериозно за мача. Подхождаме с уважение към Добруджа и се надявам да направим добър мач. Контузените, които са, останаха в София, за да се възстановят“, започна Янев.

"Ако кажем, че сме играли добре с Лудогорец, трябва да задържим това ниво и да постигнем победи, които да вдигнат самочувствието“, категоричен бе специалистът.

"Всеки мач е от голямо значение, важното е да победим и да трупаме увереност. И да започнем да показваме по-голямо постоянство“, завърши наставнокът на ЦСКА.