Отборът на Лос Анджелис ФК, където играе българският национал Филип Кръстев, завърши наравно 1:1 като гост на Ванкувър Уайткапс в мач от американската Мейджърс Лийг Сокър.

Домакините изпуснаха трите точки, като основен виновник за това бе шотландският халф Райън Гоулд, който профука две дузпи за Ванкувър.

Най-напред не успя в 16-ата, а след това не взе и поправителния в 76-ата минута.

Габонецът Денис Буанга в 34-ата минута даде преднина на Лос Анджелис ФК, а в 58-ата минута Ванкувър стигнаха до равенството чрез Али Ахмед.

Филип Кръстев бе резерва за Лос Анджелис ФК, като се появи на терена като тактическа смяна в 85-ата минута на мястото на Тимоти Тилман за да поразцъка малко.

В класирането Лос Анджелис ФК е на трето място в Западната конференция. Ванкувър Уайткапс са на шестата позиция.