ФК Лос Анджелис победи като гост тима на ФК Остин с 4:2 в мач от 33-ия кръг в американската Мейджър Лийг Сокър.

По традиция националът Филип Кръстев остана сред резервите на гостите от Лос Анджелис, като се появи на терена, след като отборът му поведе с 4:0, в 75-ата минута на мястото на Матеуш Богуш.

С голове на Тимоти Тилман в 13-ата, Денис Буанга в добавеното време на първата част, отново той в 54-ата и Кристиан Оливера в 68-ата минута ФК Лос Анджелис дръпна в резултата с 4:0.

До края домакините върнаха два гола чрез Лео Вайсанен в 75-ата и автогол на футболната институция Джорджо Киелини в четвъртата минута на добавеното време на мач.

След 14-ата си победа за сезона Лос Анджелис е втори в Западната конференция, изоставайки с пет точки от лидера Сейнт Луис Сити.