Ръководството на ФК Спартак (Варна) взе единодушно решение от първи юли, базата на стадион "Локомотив“ да се използва изцяло и само за нуждите на представителния мъжки отбор, II отбор и футболна Академия "Спартак“.
Целта е клубът и детско-юношеската школа на Спартак да се развиват професионално.
За изпълнението на тези цели спортно-техническата база е осигурена.
Въвежда се нова методика на работа и индивидуална подготовка, като се акцентира в изграждането на млади футболисти, които да бъдат подготвени да заемат своето място в мъжкия отбор на родния си клуб и националните гарнитури на България.
Това е следващ етап от стратегията за развитието на ФК "Спартак“ Варна.



17:39 / 20.06.2023
1260










