Френският шампион Пари Сен Жермен загуби с 2:3 от тима на Клермон като домакин в среща от последния 38-и кръг на Лига 1. Мачът се игра пред пълни трибуни на стадион "Парк де Пренс" във френската столица и беше прощален за звездата на тима - Лионел Меси.

Световният шампион със състава на Аржентина обяви, че напуска клуба след края на сезона, след което и от ПСЖ излязоха с информация, че носителят на рекордните 7 отличия "Златна топка" няма да играе повече за френския гранд.

Серхио Рамос, който след този мач също вече не е част от клуба, отбеляза първия гол в мача - в 16-ата минута, а Килиан Мбапе покачи за 2:0 с попадение от дузпа в 21-ата.

Гостите изравниха още до края на първата част чрез попадения на Гастия и Зефан, а Киай пропусна дузпа в 37-ата минута.

През второто полувреме Грежон Киай се реваншира за пропуска от бялата точка и донесе успеха на своите.

Въпреки загубата ПСЖ приключват на първо място с 85 точки. Клермон са осми с 59.