Френската суперзвезда Килиан Мбапе донесе пореден успех за отбора на Пари Сен Жермен в Лига 1. В мач от 36-ия кръг на шампионата отборът от Париж победи като гост Оксер с 2:1.

Килиан Мбапе вкара и двата гола на Пари Сен Жермен. Той бе точен в 6-ата и в 8-ата минута, като за второто попадение му асистира Лионел Меси.

Домакините от Оксер върнаха един гол за крайното 1:2 в 51-ата минута чрез Ласине Синайоко.

За Пари Сен Жермен това бе четвърта победа в последните пет мача на тима. Оксер регистрира трета загуба в последните си пет мача, в които няма победа.

След 27-ата си победа за сезона Пари Сен Жермен е лидер в класирането с 6 точки аванс пред втория Ланс.

Оксер регистрира 18-а загуба, като е на 16-о място, на точка над намиращия се в зоната на изпадащите отбор на Нант.