Старши треньорът на Лудогорец Ивайло Петев сподели мнението си след победата на "орлите" над Черно море от 23-я кръг на Първа лига. Това бе повторен дебют за него начело на разградчани. Според него отборът е спечелил заслужено, след като е реагирал подобаващо след изоставането в резултата.

"Доста нервен мач, мога да кажа, че нашият отбор се стара. В началото бяхме под напрежение, не бяхме убедителни. Черно море стигна до 2 гола с 2 атаки и при втория гол 15-20 минути имахме доминация, но една наша грешка ни коства изоставане в резултата. Постарахме се и на полувремето да засилим играта през фланговете. Напълно заслужено победихме, имаме млад отбор, качество и много работа. Имаше реакция, което е похвално. Не е лесно, естествено, здрава психика е нужна в тези ситуации, но е радващо че взехме трите точки. Важно за мен е как реагират в определени ситуации. За 3 дни е трудно да имаш чиста снимка в главата. Нашата цел е да работим и да печелим", сподели специалистът.