Кремонезе приключи серията си от 3 последователни поражения в Серия "А", но отново не успя да постигне първа победа след завръщането си в Калчото. В гостуването на Торино от 23-я кръг съставът на Давиде Балардини завърши наравно 2:2, въпреки че 15 минути преди края водеше с 2:1. Равенството попречи на Торино да измести градския си съперник Ювентус от седмото място в класирането, а Кремонезе е на последната позиция, имайки 9 точки.

Арналдо Санабрия изведе "биковете" в 41-та минута от наказателен удар, а гостите осъществиха пълен обрат след попадения от Франк Тсаджут в 54-та минута и на Емануеле Валери в 75-та. Стефан Синго оформи крайния резултат в 79-та минута след асистенция на Алексей Миранчук.

Торо излезе без няколко основни футболисти, начело с Никола Влашич, Самуеле Ричи, Пиетро Пелегри, Валентино Лазаро и Етрит Бериша. В предни позиции старши треньорът Иван Юрич заложи на Санабрия, подпомаган от Алексей Миранчук и Ян Карамо.