СДВР с първа информация за трагедията в София: 15-годишно момче се е самоубило
15-годишно момче се е самоубило в София. Това потвърдиха пред "Фокус" от пресцентъра на СДВР. Припомняме ви, че по-рано очевидци съобщиха пред медията ни, че са видели труп и полицейски екипи край ресторант "Ниагара". Първоначалните предположения бяха за убийство, но по информация на полицията младеж е скочил от висок ...