Среща с пловдивски юрист по темата за еврото, слушайте в предаването "Цветовете на Пловдив"

© Фокус
Срещу искането на президента Радев въстанаха над 40 юристи, преподаватели в юридическите факултети на Софийски, Пловдивския, Великотърновския и Нов български университет. Те излязоха с позиция, че това безумие трябва да се спре и призоваха професионалната общност да защити върховенството на правото.
В предаването "Цветовете на Пловдив“ днес ще чуем интервюто с гл. асистент, д-р по Международно частно право към ПУ и адвокат от Пловдивската колегия Кристиян Райчев. Записахме го минути преди председателят на НС Наталия Киселова да обяви, че връща искането на президента за разглеждане в Парламента.
Излъчваме това интервю заради нарастващия евроскептицизъм у нас и нуждата от разяснение на действителната фактология за страната ни.
Оставаме верни на идеята на предаването "Цветовете на Пловдив" да информира за културните процеси в Пловдив.
Днес ще разберем какво предвиждат организаторите за 10-я юбилеен Народен събор в Пловдив, който трябва да се проведе през идните дни.
Предаването "Цветовете на Пловдив" по Радио "Фокус" се излъчва от понеделник до четвъртък, във времето от 14.00 до 15.00 часа, на честота 89.9 MHz. Повторението е в същите дни от 22.00 часа.
Автор и водещ на предаването е Цветана Тончева.