Община Казанлък и Исторически музей "Искра“ канят всички родолюбиви казанлъчани и техните гости да отбележим заедно 115 години от обявяването на Независимостта на България, предаде репортер на "Фокус".
От 09,30 ч. в православен храм "Успение Богородично“ ще бъде отслужен тържествен водосвет по случай Независимостта на България.
Тържественото честване ще се състои пред Исторически музей "Искра“ в 10,30 ч. в празничния ден.
Рени АТАНАСОВА



19:00 / 21.09.2023
1668




