Една година от дейността си ще отбележи Алумни клубът на ГПЧЕ "Ромен Ролан" в Стара Загора

© Община Стара Загора
Водещ ще е Цветомир Павлов - комедиант в Комеди Клуб София, който споделя - "завърших ГПЧЕ “Ромен Ролан" през 2014 г. В никакъв случай не бих бил същият човек, ако не беше Езиковата. Запознах се с най-добрите си приятели и прекарах доста магични години в тази гимназия“.
Основната цел на Алумни клуба е да създаде приемственост между поколенията и да помогне за развитието на настоящите ученици в личностен и професионален план. На събитието екипът на клуба ще разкаже за постигнатото през последната година и какви са следващите им стъпки. Роменролановците ще представят и презентация на основните си инициативи. В края на официалната програма ще се проведат благотворителна лотария и викторина. Всички събрани средства ще бъдат дарение за инициативите на клуба.
Част от програмата на събитието ще е и миксологът Илиян Илиев. Присъстващите ще открият и специално обособено пространство за закупуване на брандирани тениски и суичъри на Алумни клуба.
"Парти в голямото междучасие“ се провежда с подкрепата на Община Стара Загора и спонсори.
Рени АТАНАСОВА