Двама непълнолетни младежи, съответно на 15 и 16 години, се сблъскаха челно при инцидент с тротинетки в несебърското село Оризаре, съобщиха за ФОКУС от ОДМВР - Бургас.
И двамата пострадали са от споменатото населено място.
Инцидентът се е разиграл вчера около 17:30 ч.
Младежите са управлявали тротинетките с висока скорост на прав участък, а в крайна сметка се стига до челен сблъсък.
По-голямото момче е пострадало по-сериозно като е със счупена ръка. То е получило медицинска помощ в УМБАЛ - Бургас, след което е освободено за домашно лечение.



09:19 / 26.06.2026
237





