Двама непълнолетни младежи, съответно на 15 и 16 години, се сблъскаха челно при инцидент с тротинетки в несебърското село Оризаре, съобщиха за ФОКУС от ОДМВР - Бургас.

И двамата пострадали са от споменатото населено място.

Инцидентът се е разиграл вчера около 17:30 ч.

Младежите са управлявали тротинетките с висока скорост на прав участък, а в крайна сметка се стига до челен сблъсък.

По-голямото момче е пострадало по-сериозно като е със счупена ръка. То е получило медицинска помощ в УМБАЛ - Бургас, след което е освободено за домашно лечение.