Пореден сигнал за мръсотия около контейнерите за боклук видя "Фокус". Този път мястото е централната част на Морската столица, съобщиха хора в социалните мрежи.
В началото на летния сезон, Варна сякаш изглежда неподготвена за гостите на града. Вместо красиви гледки и чисти улици, на туристите ще им се наложи да гледат боклуци, коментират хора. Този път, виновни са самите жители, тъй като става дума за изхвърлени боклуци около контейнерите.



10:49 / 02.06.2023
686





