Със заповед на министър-председателя Димитър Главчев от длъжността заместник-министър на правосъдието е освободен Георги Николов, считано от 15 август, съобщиха от правителствената пресслужба.
Николов напуска поста по свое желание.
Със заповед на министър-председателя Димитър Главчев от длъжността заместник-министър на правосъдието е освободен Георги Николов, считано от 15 август, съобщиха от правителствената пресслужба.
Николов напуска поста по свое желание.