Поредно жестоко задръстване на АМ "Тракия" в посока Бургас. По информация на пътуващи тапата започва още от 28 км от магистралата.
Припомняме, че от 22 до 25 юни се изкърпва настилката в отделни участъци на АМ "Тракия“ в областите Стара Загора и Сливен. От АПИ заявиха, че при изпълнение на необходимите дейности поетапно ще се ограничава навлизането в активната и аварийната лента, а превозните средства ще преминават в изпреварващата.
Ремонтите работи ще се изпълняват между 7:00 ч. и 20:00 ч.
ФОКУС припомня, че временно магистралата беше затворена вчера при км 290 заради катастрофата, при която загинаха две деца и мъж, а друг възрастен и 49-годишна жена пострадаха сериозно.



13:17 / 25.06.2026
541





