На АМ "Тракия" в посока Бургас вече са отворени две ленти. Трафикът е нормален и не се образуват тапи от изчакващи автомобили, предава репортер на ФОКУС.
В посока София трафикът е по-натоварен. Образували се се задръствания на Вакарел и Ихтиман.
Припомняме, че започва масово кърпене на настилки по "Тракия", което ще бъде предпоставка за нови задръствания.




19:24 / 22.06.2026
2241




