име: Светослав Вуцов
спорт: Футбол
отбор: Славия
Новини свързани с Светослав Вуцов
Целта пред отбора на Славия е участие в Европа. Убеден съм, че в турнира за Купата на България ще се справим с Локомотив (София) на четвъртфинал... цялата новина
14:32 ч.

Вратарят на Славия и българския национален отбор Светослав Вуцов беше включен сред десетте най-обещаващи футболисти на своя пост до 21-годишна в... цялата новина
16:36 ч., 25.12.2022 г.

Славия завърши с победа официалните си мачове за 2022 година. Белите се класираха за четвъртфиналите в турнира за Купата на България, след като ... цялата новина
13:57 ч., 03.12.2022 г.

Френският Лориен, който се справя отлично от началото на сезона и се намира на трето място в Лига 1, изпрати свой скаут в България, за да търси ... цялата новина
09:07 ч., 23.10.2022 г.

Локомотив Пловдив отново се върна със стабилна игра към победния път пред своя публика, предаде репортер на Агенция "Фокус". Черно-белите се нал... цялата новина
19:25 ч., 17.10.2022 г.

Скаути от Англия, Германия и Италия ще гледат на живо отложения мач от третия кръг на Първа лига Славия - Левски на стадион "Александър Шаламано... цялата новина
10:49 ч., 12.10.2022 г.

Селекционерът на българския национален отбор Младен Кръстаич обяви имената на футболистите, повикани за предстоящите мачове от турнира Лига на н... цялата новина
15:31 ч., 05.09.2022 г.

Славия победи Локомотив (София) с 2:1 в столичното дерби от 9-ия кръг на Първа лига. "Белите" допуснаха гол още в 9-ата минута, но успяха да объ... цялата новина
08:52 ч., 03.09.2022 г.