Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров коментира победата над Ботев (Враца) като домакин в двубой от втория кръг в родната Първа лига.

"Първо, за мен не беше риск, това са момчетата, които избутаха цялата година. 90% играха почти всеки мач. Имаме 25 равностойни футболисти. Ако бяха играли тези, които играха в Търнава, не мисля, че щяха да са по-добре. Трябваше да освежим отбора. Имаше и моменти на напрежение. Днес най-важното бяха трите точки. Поздравявам отбора, че се бори до края. Трябва да продължим по същия начин", започна Алвеша.

"Аз исках да запазим една част от състава. Просто чисто психически не мисля, че могат да се възстановят. Да се заредят психически, затова взехме това решение", продължи той.

"Като цяло ние мислим мач за мач. Сега ще решим кои 11 да започнат. Ще видим дали всички са здрави и тогава ще вземем решение за следващия мач", завърши наставникът.