Женският отбор на Лудогорец (Разград) триумфира с Купата на България по футбол, след като разгроми НСА с 4:0 във финала, игран в Севлиево.

Възпитаничките на Христос Доков не оставиха съмнения в превъзходството си и заслужено вдигнаха трофея след убедително представяне.

По пътя към финала Лудогорец елиминира Локомотив (Стара Загора) с 3:0, докато НСА се наложи категорично над Пълдин (Пловдив) с 5:0.

Женският тим на разградчани продължава да пише история, след като по-рано тази година спечели и първенството на държавата за пръв път в своята история.