Най-добрият български тенисист - Григор Димитров, срещна стар приятел на кортовете на “Ол Инглънд Клъб" в Лондон, където в понеделник започва третият за годината турнир от Големия шлем - “Уимбълдън".
35-годишният хасковлия се срещна с американската легенда Серина Уилямс, която възобнови професионалната си кариера по-рано през този месец.
През годините Гришо и Серина винаги са демонстрирали много близки приятелски отношения.
Двамата се засякоха на тенис комплекса и си дадоха дълга прегръдка, след което размениха няколко реплики. Моментът бе запечатан на видео, което бе качено в социалните мрежи и моментално набра популярност и стотици коментари.
И Григор, и Серина получиха "уайлд кард" за основната схема на "Уимбълдън".




19:42 / 27.06.2026
565










