Националният отбор на България до 18 години постигна втора победа на провеждащото се в Подгорица, Черна гора Балканско първенство за младежи.

Селекцията на Мирослав Живков победи Гърция с 3:0 гейма (25:13, 25:15, 25:22) за час и 4 минути игра.

С 18 точки за победата се отличи Никола Великов.

Така България заема първо място във временното класиране на група "В" с 2 победи от 2 мача, без да имаме загубен гейм. В последния мач от групата ще играем срещу Сърбия, а срещата е насрочена за утре от 19:30 часа.