Легендарният бивш полузащитник Бастиан Швайнщайгер се изказа критично за представянето на националния тим на Германия срещу Еквадор.
В двубой от третия кръг в груповата фаза на Световното Германия загуби от Еквадор с 1:2.
"Очаквах повече от отбора – каза Швайнщайгер. – Очаквах повече конкретика в играта с топка, повече доминация. Вече не сме на световно ниво. Не мога обаче да кажа, че беше и лошо. Имаме някакво ниво.
Определено имаме трудности срещу тимовете, които са силни в единоборствата, технически са добри, работят на ниво без топка и се защитават добре.
Когато физически отстъпваш на съперника, трябва да играеш по-конкретно. В този план има върху какво да се работи“.



06:42 / 26.06.2026
252










