Апоел Тел Авив е решил отново да регистрира "Арена София" като алтернативно място за домакинствата си от сезон 2026/2027 в Евролигата, ако не е възможно те да са в Израел, съобщи клубът.

За разлика от предишния сезон, в който отборът функционираше продължително време извън Израел, клубът обяви, че през следващия сезон всичките му дейности ще са базирани основно в Израел. Баскетболистите, треньорският щаб и всички служители ще пребивават там през целия сезон.

От Тел Авив подчертаха, че ясният и недвусмислен приоритет на клуба е организирането на домакинските мачове в Тел Авив.