Славия отдаде почит към загиналите вчера в автомобилна катастрофа деца от академията на клуба, родени 2017 година. "Белите" се на подготвителен лагер в Банско, където ще останат до 8 юли.

"Футболистите от представителния отбор на Славия и треньорският щаб на "белите" посетиха църква в Банско. Там те запалиха свещ в памет на загиналите деца от академията на клуба в трагичния пътен инцидент край Ямбол в сряда. Поклон пред светлата памет на младите футболисти!", пише страницата на столичани.

Славия отмени контролата с Рилски спортист, която трябваше да е на 27 юни в Симитли. Академията на "белите" преустанови дейност до второ нареждане.