Футболният тим Берое (Стара Загора), воден от Владимир Манчев, обяви привличането на трето ново попълнение за предстоящия сезон във Втора лига.
Това е Георги Вълчев, който през миналото първенство защитаваше цветовете на Хебър.
Защитникът записа 19 мача за пазарджиклии и отбеляза два гола.
Преди това Георги Вълчев е играл още за отборите на Локомотив (Горна Оряховица) и Дунав.
Той е юноша на Лудогорец и е бил част от дублиращия тим на разградчани.
"Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм за да върнем Берое там където му е мястото", заяви Вълчев.



15:53 / 25.06.2026
243










