Женският национален отбор по волейбол на България до 21 години тръгна с драматична загуба на приятелския турнир на бъдещите звезди в Шанхай (Китай).

Селекцията на Драган Нешич отстъпи на тима на домакините от Шанхай с 2:3 гейма (25:22, 13:25, 20:25, 25:13, 10:15).

Българките започнаха в състав: Димана Иванова, Елисавета Сариева, Габриела Жекова, Александра Китипова, Елена Коларова, Деница Ангелова и либерото Мария-Магдалена Недялкова.

Втората среща за България на турнира е срещу отбора на Калифорнийския университет. Двубоят е на 23 юни (вторник) от 08:00 часа българско време.